Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Bizden Haberler

Bizden haberler ve videolar

Bizden Haberler

Tepe Servis, Fortune 500'de
Blog |

Entegre tesis yönetim sektörünün yerli lider markası Tepe Servis ve Yönetim, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği “Fortune 500 Türkiye” 2017 listesine ilk kez girerek başarısını tescilledi. Tepe Servis,  imalat, ticaret, hizmet ve inşaat sektörlerini kapsayan listeye, bu yıl Ankara’dan giren iki yeni şirketten biri oldu. 

Tepe Servis OFF-Site ATM
Blog |

Bizim için hazırlanan, özel bir yazılım ile gerçek zamanlı route planlama, takip ve raporlama yapıyoruz. Bizi arayın, yeni teknolojilerimiz ile çözüm önerilerimizi birlikte değerlendirelim …

Tepe Servis’in Entegre Tesis Yönetimi
Blog |

Entegre Tesis Yönetimi ile verdiğimiz temizlik hizmetleri, AVM'lerden sitelere kadar pek çok farklı kamusal alanda gerçekleştirilebiliyor.
Tesis yönetimi ile ilgili ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız!

Yılın Tesis Yönetimi Markası Ödülü

Tepe Servis ve Yönetim olarak uzman kadromuz, sürekli eğitime verdiğimiz önem ve personel seçiminde gösterdiğimiz titizlikle hizmet kalitemizi mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu yaklaşım çerçevesinde Türkiye Marka Ödülleri Yılın Tesis Yönetim Markası ödülümüz ile gururluyuz!

Tepe Servis Şehir Hastaneleri Destek Hizmetleri / Ankara Şehir Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekim Op. Dr. Aziz Ahmet SUREL Tepe Servis’ten aldıkları şehir hastaneleri destek hizmetlerini anlatıyor. #hizmetinizdeyiz

Tepe servis İle Temiz Çevre

Tepe Servis olarak toplum sağlığı açısından örnek bir projeye imza attık. “Tepe Servis ile Temiz Çevre” projemiz ile çevre ve doğaya saygılı çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Projemizin ilk ayağı Ankara’daki AVM’lerde yer alan çocuk oyun alanları oldu. Söz konusu alanları; virüs ve mikropların %99’unu yok eden ve üremelerini durduran, çevreye duyarlı antimikrobiyal koruyucularla ücretsiz olarak dezenfekte ettik. #öncekirletme mottosuyla ön plana çıkardığımız projemize önümüzde süreçte farklı etkinlikler ile devam edeceğiz.

FM Expo 2019

Tepe Servis olarak Altın Sponsor olduğumuz FM Expo 2019 fuarında, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oldukça geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmet ve çözümlerimizi diğer Bilkent Hizmet Grubu Şirketleri ile birlikte katılarak ziyaretçiler ile paylaştık.

Tek çatı altında sunduğumuz bu çeşitlilik bizi sektörde ayrıcalıklı kılıyor ve hizmetler arasında sinerji yaratıyor.

Biz1iz, birlikte güçlüyüz

Tepe Servis üst yönetim ekibi olarak Ankara Şehir Hastanesi’nde görevdeyiz. Unvanların bizim için önemi yok. Bugün “sen olsam” diyoruz… #hizmetinizdeyiz.