Tepe Servis ve Yönetim AŞ

Tepe Servis İle Temiz Çevre

Tepe Servis olarak toplum sağlığı açısından örnek bir projeye imza attık.

Tepe Servis ile Temiz Çevre

“Tepe Servis ile Temiz Çevre” projemiz ile çevre ve doğaya saygılı çözümler sunuyoruz. Projemiz ile doğa ve çevre duyarlılığını hem iç hem dış paydaşlar nezdinde arttırmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz ise sektörde çevre duyarlılığı dendiğinde akla gelen ilk şirket haline gelmek, bu alanda farkındalık yaratarak örnek olmak.

Önümüzdeki dönemde yoğunlaşacağımız çevre ve doğaya saygılı etkinliklerimizi “Tepe Servis ile Temiz Çevre” adı altında kimliklendirdik. #öncekirletme mottolu ilk olarak Ankara’da bazı AVM’lerin ortak çocuk oyun alanlarını virüs ve mikropların %99’unu yok eden ve üremelerini durduran, çevreye duyarlı, kimyasal ve zehirli atık içermeyen antimikrobiyal koruyucularla ücretsiz olarak dezenfekte ettik.

Basın Küpürleri

Tepe Servis İle Temiz Çevre

İç paydaşlarımız olan çalışanlarımızın çevre ve doğaya yönelik duyarlılığını arttırmak amacıyla plastik kullanımını azaltarak ofislerimizde pet şişe su alımlarını durdurduk ve yerine cam bardak kullanımına geçtik.

TEMİZ
ÇEVRE
KAPSAMINDA

Proje iletişimimizin iki bacağından biri olan hizmet sunduğumuz projelerimizde ve kamusal alanlarda çeşitli temizlik kampanyaları düzenleyerek önümüzdeki dönemde #öncekirletme mottosuyla ön plana çıkardığımız projemize çalışanlarımızın katılımıyla çevre ve doğayı korumaya/temizlemeye yönelik çeşitli aktiviteler gerçekleştireceğiz.