Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tesis Yönetim Hizmetleri

Tepe Servis, tesislerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri tekli ve çoklu olarak sağlamaktadır.
Entegre tesis yönetimi kavramının kapsadığı temizlik, güvenlik, teknik bakım vb. hizmetlerin yer aldığı tesis yönetimi sayesinde asıl işinize odaklanmanızı ve detaylarla uğraşmamanızı sağlıyoruz.

“Sizin İçin”


Her türlü tesisin hizmet ihtiyaçlarına “tek elden” çözümler üretiyor, yaşam alanlarının doğru yöntemlerle yönetilmesine olanak tanıyoruz. Böylelikle sizler ekonomik olarak kaynaklarınızı daha etkin bir biçimde kullanabiliyorsunuz. Bunları gerçekleştirirken de operasyonel süreçlerimizde gerçek zamanlı özgün iş takip sistemimizi ve çağrı merkezimizi devreye sokarak hizmetlerimizde fark yaratıyoruz.

Temizlik Hizmetleri
Güvenlik (Fiziki ve Elektronik) Hizmetleri
Catering Hizmetleri
Teknik Bakım ve Onarım Hizmetleri
Danışma / Resepsiyon Hizmetleri
Peyzaj Bahçe Bakım Hizmetleri
Pest Kontrol İlaçlama Hizmetleri
Ofis Destek Hizmetleri
Sözleşme ve Alt Yüklenici Yönetimi
Danışmanlık Hizmetleri
Yıllık İşletme Hizmetleri

sunuyoruz

TEKLİF İSTE
TEKLİF İSTE

Formunuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınızı karşılayacak hizmeti ücretsiz olarak belirleyelim.

Ürün, hizmet ve kampanyaların reklam amaçlı sunulabilmesi için kişisel verilerimin işlenmesine ve tarafıma tanıtım ve reklam içerikli ticari elektronik ileti gönderilmesine;
İzin Veriyorum
İzin Vermiyorum
“Vereceğiniz kişisel bilgileriniz teklif verme sürecinde tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan erişebilirsiniz.”
KVKK aday bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.”
Ücretsiz Talep Formu