Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor

Müşterilerimizin gözünden biz...

Müşterilerimizin Gözünden “Biz”

Ahmet Alparslan

Kırıkkale Podium AVM Operasyon Müdürü

Kırıkkale Podium AVM Operasyon Müdürü Ahmet Alparslan neden bizi tercih ettiklerini anlatıyor. #tepeservis #hizmetinizdeyiz

Hakan Büyükmanav

Next Level AVM Müdürü

Next Level AVM Müdürü Hakan Büyükmanav neden bizi tercih ettiklerini anlatıyor. #tepeservis #hizmetinizdeyiz

Meliha Akın

İnsan Kaynakları Uzmanı

Ceceli Okulları İnsan Kaynakları Uzmanı Meliha Akın neden bizi tercih ettiklerini anlatıyor. #tepeservis #hizmetinizdeyiz



Mahir Toprak

Odeabank İç Hizmetler ve Bankacılık Destek Müdürü

Tepe Servis’ten genel müdürlük ve şube lokasyonlarımız için temizlik – mutfak hizmetleri, muhaberat hizmeti, bitki – bakım, resepsiyon ve pest kontrol hizmetleri alıyoruz.

Aldığımız hizmetten ve bize verilen önemden gayet memnunuz. Bunun haricinde Tepe Servis bizim için bir tedarikçiden öte, iş ortağıdır. Bu iş ortaklığımız, ihtiyacımız olan dönemlerde bize verilen hizmet kalitesiyle ve değerle ciddi anlamda ortaya çıkıyor. Gerektiği yerlerde sağlanan kolaylıklar, bizim işimizi yönetmemize verilen destek bizim için çok kıymetli... Bu sebeplerle Tepe Servis ile çalışmaya severek devam ediyoruz

A. Özgür Karal

Enerjisa Elektrik Perakende Müşteri İlişkileri Grup Müdürü

Tepe Servis’ten inbound ve outbound çağrı hizmetleri alıyoruz. Bizim inbound çağrılarımız genellikle müşterilerimizin faturalar, borç durumu, abonelik, enerji açma ve ödeme işlemleriyle ilgili çağrılarıdır. Outbound çağrılarımız ise genellikle müşterilerimizin bize yaptıkları başvuruların durumunu ve sonucunu bildirmek için bizim yaptığımız dış aramalardır. Ayrıca borç durumunu bildirmek, iletişim izinleri ya da kişisel verilerin korunması ile ilgili dış aramalar da yapıyoruz

Doğrusunu söylemek gerekirse, bizim sektörümüz son derece dinamik bir sektör ve mevzuat değişiklikleri çok sık yaşanıyor. Bu nedenle esneklik ve çeviklik en önemli kriterlerimiz arasındaydı. İhale sürecinde, özellikle bu iki konuda Tepe Servis’in diğer tedarikçi adaylarından farklı bir yaklaşım içinde olduğunu gördük ve tercihimizi Tepe’den yana kullanmamızın en önemli nedenlerinden biri bu oldu. Yaklaşık beş senedir çalışıyoruz ve geriye dönüp baktığımızda o gün doğru karar verdiğimizi düşünüyorum. Tepe’nin bizim sürekli değişen talep ve ihtiyaçlarımıza kolayca adapte olduğunu ve karşılık verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle de yaptığımız seçimden memnunuz.

Demirhan Şener

Multinet UP CEO

Bizim için kritik olan üç süreçte Tepe Çağrı Merkezi ile çalışıyoruz. Birincisi müşteri çağrılarımızın karşılanması... Kurumsal müşterilerimizin yanında üye iş yerlerimiz ve bireysel kart kullanıcılarımızın çağrılarını da Tepe Çağrı Merkezi karşılıyor. Müşteri memnuniyetinin ana noktası olan bu çağrıların karşılanmasında birlikte omuz omuza çalışıyoruz. Diğer bir süreç de tele-satış. Ürün ve hizmetlerimizin yeni müşterilere tanıtılması ve satışında başarılı bir birlikteliğimiz var. Son sürecimiz ise tahsilat takibi... Tahsilatı aksayan müşterilerimiz ile iletişimimizde Tepe Çağrı Merkezi bizlere yardımcı oluyor.

Tepe Çağrı Merkezi bize güven veren bir iş ortağıdır. Hizmet seviyelerini yukarıda tutmak için sürekli olarak çalışıyorlar. Bizi dinliyor, anlıyor ve yeni adımlarımızda bizi destekliyorlar. Dün ve bugün olduğu gibi yarın da güzel işlere imza atacağımıza eminim.

Murat Orhan

İDO - İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. ile 2011’den beri çalışıyoruz. Hizmet aldığımız konu başlıkları: temizlik hizmeti, güvenlik hizmeti, iş sağlığı ve güvenliği, çağrı merkezi hizmetleridir.

Yaklaşık olarak kış döneminde 500, yaz döneminde ise 600 kişilik büyük bir destek hizmetini Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.’den almaktayız. Faaliyet alanımız Marmara Denizi etrafında geniş bir alanı kapsamaktadır. Böylesine büyük bir operasyonu sunduğu yüksek hizmet kalitesi nedeniyle Tepe Servis’ten almayı tercih ediyoruz.

Sevda Kaya

Bilkent Üniversitesi Destek ve Ulaşım Hizmetler Müdür Yardımcısı

Tepe Servis öncelikle yurtlar, lojmanlar, fakülte binalarımız, yuva, anaokulu, ortaokul ve lise binalarımızın temizliğini yapmaktadır. Aynı zamanda çevre temizlik, karla mücadele hizmetleri vermektedir. Ayrıca eşya taşıma, evrak gönderimi vb. destek hizmetlerini Tepe Servis’ten almaktayız.

Bilkent Üniversitesi kalitesini kanıtlamış ve dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yerini almıştır. Sayın İhsan Doğramacı Tepe grubunu kurarken Bilkent Üniversitesi’ne destek olması için kurmuştur. Tepe Grubunun kuruluşu üniversitemiz ile neredeyse aynı zamanlara rastlamaktadır ve bu anlamda köklü bir kuruluşun şirketidir. Kalite standartları belgeleri ile kendini ispatlamış, üniversitemize yakışan bir firma olduğundan Tepe Servis ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Asude Soyaslan

Enerjisa Dağıtım - Müşteri İlişkileri ve Çağrı Merkezi Müdürü

Tepe Servis’ten Toroslar ve Ayedaş Elektrik Dağıtım Hizmetleri şirketlerimiz için Alo 186 çağrı merkezi hizmeti alıyoruz.

Tepe Servis’i seçmemiz ve onunla devam etmemizin en önemli nedenlerinden bir tanesi esnek çalışmaları... Aynı zamanda taleplerimize çok hızlı cevap veriyorlar. Bizimle birlikte çok iyi bir iş birliği içinde çalışıyorlar. Birlikte sistemleri geliştirmeye her zaman çok hevesliler. Bu nedenle Tepe Servis ile çalışmaktan çok memnunuz. Birlikteliğimizin daha da devam etmesini karşılıklı olarak diliyoruz.

Gülçin Çadar

Doğadan İdari İşler Yöneticisi

Tepe Servis’ten temizlik ve üretim destek personeli hizmeti almaktayız.

Doğadan markası olarak mottomuz “iyilik”... Bilkent Holding bünyesinde Tepe Servis’in öncelikle eğitime verdiği destek bizi motive etti. Bunun yanı sıra uzman bir kadroya sahip olması, çözüm odaklı yaklaşımları ile tam sekiz yıldır çalışmaktayız.

Esat Aydın

365 AVM Avm Müdürü

Bölge ve operasyon müdürlerinizin projeye hakim olmaları, özellikle pandemi sürecinde göstermiş oldukları başarılı yönetim ile diğer şirketlerden çok daha iyi durumda olduğunuz aşikar.Tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinde çıtayı çok yükseğe çıkardınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ferhan Z. Şenkon

Bilkent Cyberpark Kiralama ve İşletme Direktörü

Bilkent Holding şirketleri arasında çok gurur duyduğum bir firmasınız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Selin Gür

NSK Rulmanları İdari İşler Yöneticisi

Kurumsal bir firma olmanız, yasal süreçleri takip ederek yüksek uyum göstermeniz, personelin gelişimine dikkat etmeniz, ISG kurallarını takip edip eksiksiz uygulamanız, operasyon yöneticisilerinizin her zaman ulaşılabilir olması ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız sizi diğer şirketlerden ayıran en önemli özellikleriniz..

Hakan Damar

Kule Site İdari ve Mali İşler Müdürü

Kurumsal yapınız, profesyonel iş anlayışınız ve yaptığınız işin yüksek kalitesi sizi diğer şirketlerden ayıran en önemli özellikleriniz..

Emrah Tırın

Ankara Podium AVM Operasyon Müdürü

Ekibinize katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarınızın daim olmasını temenni ederim.

A. Vahap Doğan

CCN Sağlık İşletme Genel Müdürü

Tepe Servis’ten yemek, güvenlik, temizlik, otopark, ilaçlama, atık ve hasta yönlendirme, refakat, taşıma hizmetlerini alıyoruz. Ayrıca hasta yönlendirme, refakat hizmetleri içerisinde çağrı merkezi, yardım masası hizmetleri de bulunmaktadır.

Tepe Servis’in yıllardır Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerdeki kalitesini biliyoruz. Ayrıca Tepe Servis 1300 yataklı Mersin Şehir Hastanemizde yaklaşık 1500 kişiyle %85 üzerinde bir memnuniyet ile hizmet vermektedir. Bu hizmetler içinde Tepe Servis ülkemizde örnek bir kuruluş haline gelmiştir. Gerek Tepe Servis’in yöneticileri, gerek personel seçimleri, gerekse malzeme seçimleri ve cihazlardaki kalitesi tercih sebebimiz olmuştur.

Ahmet Selçuk

Çalık Holding İdari İşler Müdürü

Tepe’den güvenlik, temizlik, çay ocağı, şoför, kat sekreteri, santral ve resepsiyon hizmetlerini içeren geniş kapsamlı hizmetler alıyoruz.

Entegre tesis yönetimi kapsamında, birbirinden farklı detaylarda profesyonellik gerektiren ve çeşitli mevzuat uyum şartları bulunan hizmetlerin tek ve güvenilir bir çatı altında toplanmasını sağladığı için Tepe’yi tercih ettik. Kurumsal ve profesyonel yapısını, bürokratik süreçlerden uzak ve müşteri mutluluğunu ön plana çıkaran yönetim anlayışı ile şekillendiren esnek, hızlı ve kalite odaklı bir iş ortağı olması nedeni ile Tepe tercihimizden memnuniyet duyuyoruz.

Tarık Bağcı

M1 AVM Gaziantep İşletme Şefi

Tepe’den temizlik ve güvenlik hizmetlerini alıyoruz.

Öncelikle, profesyonel güven sağladığı için Tepe’nin yeri ayrı. Kurumsal kimliği üzerinde taşıyabilen insanlarla iletişimde olmak ve anlaşılmak bizim için önemli. Profesyonel hizmet ve çözüm odaklı çalışılmasını beğeniyorum. İkili ilişkilerde yapıcı davranılması ve yaşanılan sorunlarla doğrudan ilgilenilmesinden memnunum. Hizmet kalitesini daha da yukarı çıkarıp orada tutabilecek donanıma sahip bir şirket olduğunu düşünüyorum.

Uzun dönemler çalışabilmek dileğimle...

Osman Koçaslan

Tarsu AVM Müdürü

Tepe Servis’ten teknik, temizlik ve operasyon hizmeti alıyoruz.

Tepe Servis yılların vermiş olduğu iş bilgisi, adaptasyon yeteneği, öğrenmeye ve empatiye açık yönetim kadrosu, iş yükü karşısındaki cesaretli duruşu ve en önemlisi iletişime açık ulaşılabilir yönetim anşayışıyla tercihimiz. Kısacası iyi günde ve kötü günde, her zaman ve her işte, ihtiyacımız olan her yerde çok iyi bir iş ortağı.

Murat Balçık

PrimeMall Sivas Operasyon Müdürü

Tepe’den temizlik ve güvenlik hizmeti alıyoruz...

Ülkemizin bulunduğu bu zor dönemlerde Tepe de elini taşın altına koyan ender firmalardan biri olarak göze çarpmaktadır. Ülkemizin güzel günlere ulaşmak için verdiği mücadelede önemli katkı sağlamaktadır. Bu anlamda bir teşekkürü borç biliriz.

Yerli ve milli bir firma olarak Tepe Servis’in hizmet sektöründe kurumsallık adına verdiği hizmetleri beğendiğimiz, perakende sektöründe firmamızın kalite seviyesini sizinle birlikte yükseltebileceğimizi bildiğimiz için Tepe diyebiliriz.

Ali Çiftçi

Carousel AVM Müdürü

Tepe Servis’ten temizlik hizmeti alıyoruz.

Kurumsal olması, her aradığımızda bir yetkiliye kolayca ulaşabilmemiz ve profesyonel yönetim tarzı nedenleriyle Tepe Servis’i tercih ediyoruz.

Seda Ateş

Bankacılık Hizmetleri Yetkilisi

Tepe Servis’ten şube dışı lokasyonlarda bulunan cihazlarımıza ait temizlik hizmeti alıyoruz.

Bankamız için önemli bir prestij kaynağı olan cihazlarımızın dış görünümü ve temizliği ile ilgili olarak sürekli müşteri memnuniyetinin sağlanmasını amaçlıyoruz. Söz konusu hizmetler kapsamında standart temizlik hizmetinin yanında sahada kullanmış olduğunuz aplikasyon teknolojisi ile ATM’lerin görsel ve konum teyit bilgilerinin sağlanması memnuniyet verici. Ayrıca Tepe Servis’in Bilkent Holding kurumsal yapısı içerisinde bulunması tercih sebeplerimizdendir.

Yılmaz Aktaş

M1 Konya Operasyon Şefi

Tepe’den güvenlik ve temizlik hizmeti alıyoruz.

Tepe Servis’in kurumsal yapısı, müşteri memnuniyetine verdiği önem, yetenekli yöneticiler ile çalışıyor olması bizleri memnun etmektedir.

Gökhan Arslan

Çalık Denim İnsan Kaynakları Müdürü

Tepe grubundan servis ve savunma hizmetlerini almaktayız. Servis tarafında; temizlik, çay servisi, şoför, danışma vs, Savunma tarafında ise güvenlik hizmetlerini alıyoruz.

Tepe Grubu Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri. Bu şirketin grubumuz ile iş birliği içinde olması bizler adına sevindirici. Çalışmaya başlayacağımız dönemlerde yaptığımız araştırmalar neticesinde (kaldı ki çalışmaya başladıktan sonra bunu daha net gördük) Tepe Servis’te karar kıldık. Aldığımız hizmetleri sunan firmalar arasında profesyonel bir yapıya sahip olması, işini bilen profesyonel ekibe sahip olması, çalışanlarına yaklaşımı ve kurumsal yapısı bizi Tepe ile çalışmaya götürdü. Son olarak çalışmaya başladığımız günden bugüne kadar tüm bunların hepsini görmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Elif Çatmaz

Centrum Garden AVM Yönetimi

Tepe grubundan temizlik ve güvenlik hizmeti alıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına sahip olması Tepe’yi tercih etmemizin başlıca nedenleridir.