Tepe Servis ve Yönetim AŞ

Temizlik Hizmetleri

Tepe Servis; temizlik hizmeti verdiği işletmedeki çalışanların beklentilerini karşılamakla birlikte, taşınır ve taşınmazların dayanıklılığını artırıp, imaj ve estetik olarak değerlerini yükselterek, sektöre farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Temizlik Hizmetleri

Kurumsal temizlik hizmeti, günümüzde sadece hastaneler gibi hijyenin "olmazsa olmaz" sayıldığı yerlerde değil; her çeşit kurum, bina, yapı ve işyeri için ihtiyaç duyulan bir hizmet haline gelmiştir. Bu kapsamda Tepe Servis; rezidans, ofis, işyeri, alışveriş merkezi, okul, fabrika, banka şubesi, Atm, site, toplu konut vb. her çeşit müşterisinin, kurumsal temizlik ihtiyaçlarını karşılayan sektörün öncü firması konumundadır. Tepe Servis; temizlik hizmeti verdiği işletmedeki çalışanların beklentilerini karşılamakla birlikte, taşınır ve taşınmazların dayanıklılığını artırıp, imaj ve estetik olarak değerlerini yükselterek, sektöre farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Tepe Servis; tüm ortak alanların temizliği, masa-zemin temizliği, halı temizliği, otopark temizliği, dış cephe ve iç cephe camların temizliği, park, bahçe ve amfi-konser alanı temizliği, ofis çalışma alanı temizliği, otopark temizliği, programlı çöp toplama hizmetleri vermektedir. Söz konusu çalışmalarda hijyen prosedürlerine bağlı kalınarak, detaylı iş planları  oluşturulmakatdır. Tüm faaliyetlerimiz Uluslararası ürün güvenlik sertifikasyonuna sahip temizlik kimyasalları, profesyonel makine ve ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

AVM Temizliği
AVM Temizliği

AVM Temizliği

Her geçen gün sayıları artan AVM’lerde ziyaretçilerin beklentisi, yüksek güvenlik önlemleri olması gerektiği kadar, hijyenik ve bakımlı ortamlar sağlanmasıdır. Alışveriş merkezlerindeki yoğun ziyaretçi sirkülasyonundan dolayı tüm ortak alanların, yürüyen merdivenlerin, yeme-içme katlarının, dış cephe ve iç cephe camlarının en iyi şekilde temizlenmesi Tepe Servis’in başlıca iş hedefleri arasındadır. Özellikle bulaşıcı hastalıkların önlenmesi ve hijyen hassasiyeti gözetilerek tuvalet temizliklerinin yapılması, iş planlamalarının, denetlemenin, personel eğitimlerinin ve iş takibinin en iyi şekilde yapılması Tepe Servis’i kurumsal temizlik hizmetleri alanında ayrıştırmaktadır.

Tesis / Ofis / Rezidans Temizliği
Tesis / Ofis / Rezidans Temizliği

Tesis / Ofis / Rezidans Temizliği

Günümüzde firmalar iş yükünü azaltıp, şirket verimliliğini arttırmak adına diğer kurumsal hizmetlerin yanı sıra temizlik için de profesyonel hizmet desteği almaktadır. Tesis, ofis, rezidans, fabrika, bina gibi alanlarda profesyonel personel kadrosu ve sektörel deneyimiyle kurumsal temizlik hizmeti sağlayan Tepe Servis, müşterilerine yüksek standartlarda hijyen sağlayarak, ortam temizliğini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Site / Toplu Konut Temizlik Hizmetleri
Site / Toplu Konut Temizlik Hizmetleri

Site / Toplu Konut Temizlik Hizmetleri

Tepe Servis; site ve toplu konutlarda dış cephe, iç cephe cam temizliği, park, bahçe, amfi-konser alanı, otopark gibi ortak alanların temizliği ve çöp toplama hizmetleri vermektedir. Hijyen prosedürlerine bağlı kalınarak, detaylı iş planları oluşturulmakta, uluslararası ürün güvenlik sertifikasyonuna sahip malzemeler kullanılarak profesyonel makine ve ekipmanlar ile temizlik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

OFF Site ATM Temizliği
OFF Site ATM Temizliği

Off-Site ATM Temizliği

Türkiye’nin tamamında dağınık yapıda bulunan ATM’lerin temizlik kontrolleri %100 yerli bir yazılım ile anlık olarak kontrol edilmekte, maksimum hijyen hedeflenerek çevreye ve sağlığa zarar vermeyen dezenfektan ürünler kullanılmaktadır. Gerçekleştirilen teknolojik atılımlar ve 7/24 hizmet veren mobil personel yapılanmasıyla, Off-Site ATM siliminde aylık ortalama 40.000'den fazla ATM’ye temizlik hizmeti veren Tepe Servis, portföyüne bu hizmet alanında dahil ettiği yeni projelerle sektörün lideri konumuna ulaşmıştır. Off-Site ATM silim operasyonunda saha ekiplerinden gelen verilerin tamamının kontrol edildiği bir ortamda, yoğun trafiğin ve denetimlerin sağlandığı bir yapı oluşturulması bu alanda hizmet çıtasını yükseltmiş, müşterilere sağladığı katma değer açısından Tepe Servis'i sektörde ayrıştırmıştır.

Banka Şubesi Temizliği
Banka Şubesi Temizliği

Banka Şubesi Temizliği

81 ilimizde ve KKTC’de Türkiye’nin önde gelen bankaları ile iş ortaklığını sürdüren Tepe Servis, şubelerde daimi çay/temizlik personeli, personel yedekleme, ekstra genel temizlik, ofis destek hizmetleri vermektedir. Bankacılık temizlik operasyonu kapsamında; şube temizliği, cam ve tabela temizliği, halı/ koltuk/jaluzi temizliği, dış cephe ve inşaat temizliği gibi hizmetler alanında uzmanlaşmış kadromuz tarafından verilmekte olup, yüksek hijyen standartları gözetilerek, maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Cam / Dış Cephe / İnşaat Temizliği
Cam / Dış Cephe / İnşaat Temizliği

Cam / Dış Cephe / İnşaat Temizliği

Yüksek alanlardaki cam ve dış cephe temizliğinde İSG kurallarına uygun hareket etmek hayati önem taşımaktadır. Risk analizi çıkarılmamış binalarda çok fazla iş kazalarına rastlanmakta, şirketler ağır yaptırımlar ile karşılaşabilmektedir. Tepe Servis ilk olarak çalışanlarının sağlığı ve güvenliğini gözeterek; cam, dış cephe ve inşaat temizlik ihtiyaçlarında profesyonel ekibiyle keşif yaparak; temizlik için uygun bir ortam yaratmakta ve müşterilerine sorunsuz, kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Sert Zemin Temizliği
Sert Zemin Temizliği

Sert Zemin Temizliği

Fayans, granit, mermer, traverten gibi sert zeminlerin temizlenmesi, cilalanması ve sanitasyon işlemleri Tepe Servis özen ve kalitesiyle yapılmaktadır. Günlük kontroller ile detaylı iş planları oluşturulmakta, uluslararası güvenlik sertifikasyonuna sahip temizlik kimyasalı, cila ve bakım malzemeleri kullanılarak profesyonel makine ve ekipmanlar ile sert zemin temizliği faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrikalar birçok insanın bir arada çalıştığı ve buna bağlı olarak temizlik ve hijyenin önemli olduğu yerlerdir. Tepe Servis tarafından sunulan fabrika temizlik hizmetinin kapsamı; işletmenin büyüklüğü ve durumuna göre değişmekte, dolayısıyla kullanılan personel sayısı, kimyasal ve ekipmanlar farklılaşmaktadır. Projelere göre belirlenen uygun endüstriyel temizlik ürünleri ve ekipmanların kullanıldığı operasyon süreçleriyle; fabrikalarda sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulmasına destek verilmektedir.

Hastane / Okul Temizliği
Hastane / Okul Temizliği

Hastane / Okul Temizliği

Çocuklarımızın yoğun olarak bulunduğu okullarda hijyen Tepe Servis'in olmazsa olmazıdır. Okullarda sınıf, otopark, dış alan temizlikleri, spor ve aktivite salon ve cam temizlikleri hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Tepe Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile Sağlık Bakanlığından onaylı insan sağlığına zarar vermeyen özel kimyasal ve ekipmanlar kullanarak okul temizlik hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde sunmaktayız.

Liman Temizliği
Liman Temizliği

Liman Temizliği

Liman projelerimiz araç ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlardır. İSG Kurallarına uyulmadan, risk analizi çıkarılmadan devam ettirilen liman operasyon süreçlerinde çok sayıda iş kazasına rastlanmaktadır. Tepe Servis olarak ilk önce çalışanlarımızın sağlığı ilkesinden yola çıkarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitimlerimiz, planlamalarımız ve denetlemelerimiz ile limanlarda sorunsuz ve kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktayız.
Profesyonel Halı Temizliği
Profesyonel Halı Temizliği

Profesyonel Halı Temizliği

Özellikle ayakkabı ile girilen iş ortamlarında havaya karışan tozlar ciddi hastalıklara ya da alerjik reaksiyonlara yol açmaktadır. Periyodik olarak yapılan profesyonel halı temizliği bu durumların önüne geçilmesi açısından önemlidir. Tepe Servis tarafından derinlemesine temizlik sunan halı temizleme hizmeti; ıslak yıkama (püskürtme emme sistemi), kuru köpük yıkama ve talaşlı yıkama şeklinde yapılmaktadır.

TEKLİF İSTE
TEKLİF İSTE

Formunuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınızı karşılayacak hizmeti ücretsiz olarak belirleyelim.

Ücretsiz Talep Formu