Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis İle Temiz Çevre

Tepe Servis olarak toplum sağlığı açısından örnek bir projeye imza attık.

Hep Birlikte #öncekirletme Diyoruz

Gelecek nesillere ve tüm canlılara yaşanabilir bir dünya bırakmak için Tepe Servis ailesi olarak hep birlikte #öncekirletme diyoruz!

#tepeservis #ile #temizçevre #hizmetinizdeyiz

Kurumsal Sürdürülebilirlik Çalışmalarımızı Görmek İçin Tıklayın

Tepe Servis ile Temiz Çevre

“Tepe Servis ile Temiz Çevre” projemiz ile çevre ve doğaya saygılı çözümler sunuyoruz. Projemiz ile doğa ve çevre duyarlılığını hem iç hem dış paydaşlar nezdinde arttırmayı amaçlıyor, bu alanda farkındalık yaratmayı hedefliyoruz.

Önümüzdeki dönemde yoğunlaşacağımız etkinliklerimizi “Tepe Servis ile Temiz Çevre” adı altında kimliklendirdik. #öncekirletme mottolu kampanyamızın ilk aktivitesi olarak, ara tatil öncesi Ankara’da, ikinci aktivite olarak ise yarı tatil öncesi İstanbul’da hizmet sunduğumuz bazı AVM’lerdeki çocuk oyun alanlarını antibakteriyel koruyucular ile ücretsiz olarak dezenfekte ettik.

Tepe Servis’ten Çocuklara Özel Hijyen Hizmeti!

Temiz Çevre sosyal sorumluluk projelerimizle #hizmetinizdeyiz

Bu yıl büyüklerimize bayram hediyesi hijyen olsun istedik. #tepeservis #ile #temizçevre #öncekirletme
Sürdürülebilirlik Çalışmalarımızı Görmek İçin Tıklayın

İç paydaşlarımız olan çalışanlarımızın çevre ve doğaya yönelik duyarlılığını arttırmak amacıyla plastik kullanımını azaltarak ofislerimizde pet şişe su alımlarını durdurduk ve yerine cam bardak kullanımına geçtik.

Engelleri Aşmak İçin

Bir Kapak Da Sen At!

BASIN KÜPÜRLERİ

TEMİZ
ÇEVRE
KAPSAMINDA

Proje iletişimimizin iki bacağından biri olan dış paydaşlarımıza yönelik, hizmet sunduğumuz projelerimizde ve kamusal alanlarda #öncekirletme mottosuyla çevre ve doğayı korumaya/temizlemeye yönelik çeşitli aktiviteler gerçekleştireceğiz.