Tepe Servis ve Yönetim AŞ

TEPE SERVİS AYRICALIĞINI KEŞFEDİN

TEPE SERVİS, ülkemizde sınırlı sayıda şirket tarafından sunulan Entegre Tesis Çözümleri Tesis Yönetimi hizmetini yeniden tarif etmeyi ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Entegre Tesis Yönetimi - TepeServis

Entegre Tesis Yönetimi

Ülkemizde sınırlı sayıda şirket tarafından verilen Entegre Tesis Yönetimi Hizmetleri kapsamında, tek elden sürdürülebilir çözüm önerileri sunan Tepe Servis; müşterilerinin maliyetlerini düşürmeyi, performanslarını artırırken tesis yönetimiyle ilgili yaşadığı sorunları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Uzman kadrosu, sürekli eğitim ve gelişim vizyonu ve personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmak Tepe Servis’in başlıca amaçları arasındadır.

TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
Temizlik Hizmetleri TR

Temizlik Hizmetleri

Kurumsal temizlik hizmeti, günümüzde sadece hastaneler gibi hijyenin "olmazsa olmaz" sayıldığı yerlerde değil; her çeşit kurum, bina, yapı ve işyeri için ihtiyaç duyulan bir hizmet haline gelmiştir. Bu kapsamda Tepe Servis; rezidans, ofis, işyeri, alışveriş merkezi, okul, fabrika, banka şubesi, Atm, site, toplu konut vb. her çeşit müşterisinin, kurumsal temizlik ihtiyaçlarını karşılayan sektörün öncü firması konumundadır.

TEMİZLİK HİZMETLERİ
Hastane Destek Hizmetleri

Şehir Hastanesi Hizmetleri

Çağın gereksinimlerine göre hizmet yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyen Tepe Servis; şehir hastaneleri projeleri için 4 yıl boyunca ön hazırlık yapmış ve ülkemizde bu alanda var olan yatırımların öncüsü olmuştur.

2017 yılında Mersin, Isparta ve Yozgat’ta açılan Türkiye’nin ilk 3 şehir hastanesinin “PPP Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri (P2)” ile Isparta Şehir Hastanesi’nin “PPP Bina Destek Hizmetleri (P1)” sunan Tepe Servis, şehir hastanesi projelerini 5000 kişiden oluşan kadrosuyla yönetmektedir.

ŞEHİR HASTANESİ HİZMETLERİ
İHTİYACINIZ OLAN HİZMET BİR TIK UZAĞINIZDA

Entegre Tesis Yönetimi Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Hastane Destek Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Hizmetleri İle Tepe Servis Her Zaman Yanınızda!

Hizmet Bulucu
TEKLİF İSTE
TEKLİF İSTE

Formunuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınızı karşılayacak hizmeti ücretsiz olarak belirleyelim.

Ücretsiz Talep Formu