Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Blog

Tepe Servis, Bu Sene De Türkiye'nin En Büyük Şirketleri Arasında!

Fortun 500_2020

Tepe Servis, Bu Sene De Türkiye'nin En Büyük Şirketleri Arasında!

Fortun 500_2020

Bilkent Holding Kurumsal Hizmet Grubu şirketleri arasında yer alan ve entegre tesis yönetimi alanında inovatif çözümler sunan Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli lider şirketi Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği “Fortune 500 Türkiye” listesinde bu sene de yer alarak büyümeye ve başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Şirketlerin 2020 yılı net satışları, ihracat ve karlılık oranlarının temel ölçüt alındığı araştırmada Tepe Servis, 417’nci sırada yer aldı. Sektörel sıralamada 11’inci sırada yer alan Tepe Servis; öz kaynak karlılığı bakımından 319’uncu, faiz ve vergi öncesi kâr-zarar sırlamasında 407’nci oldu. Şirket çalışan sayısı sıralamasında Türkiye 36’ncı olurken, Ankara merkezli şirketler arasında yapılan sıralamada ise 55’inciliği elde etti.

Faaliyetlerine 2008 yılında başlayan Tepe Servis’in bugün sektörünün en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline geldiğini ifade eden Tepe Servis Genel Müdürü Canan Çakmakcı, “81 ilde, 8 binin üzerinde çalışanımız ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer almaya devam ederek tekrar taçlandırmış olduk. Zorunlu pandemi şartlarında dahi, standardı yüksek, ekonomik, idari hizmetler ve yönetim alanında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına tek adreste inovatif çözümler sunan bir şirket olma misyonuyla faaliyetlerimizi sürdürüyor ve büyümeye devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz yaratıcı çözümler ve sektörümüze kazandırdığımız öncü uygulamaları sürekli güncelleyerek çağın gereksinimleri ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygulamalarımıza yenilerini ekliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Sosyal Medya'da Paylaş: