Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Blog

TEPE SERVİS, FORTUNE 500’DE!

Tepe Servis, Fortune 500'de

TEPE SERVİS, FORTUNE 500’DE!

Tepe Servis, Fortune 500'de

Entegre tesis yönetim sektörünün yerli lider markası Tepe Servis ve Yönetim, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği “Fortune 500 Türkiye” 2017 listesine ilk kez girerek başarısını tescilledi. Tepe Servis,  imalat, ticaret, hizmet ve inşaat sektörlerini kapsayan listeye, bu yıl Ankara’dan giren iki yeni şirketten biri oldu.  

Şirketlerin 2017 yılı net satışları, ihracat ve karlılık oranlarının temel ölçüt alındığı araştırmada Tepe Servis, 490’ıncı sırada yer aldı.  Tepe Servis; öz kaynak karlılığı bakımından 18’inci, faiz ve vergi öncesi kârını en çok artıran şirketler sırlamasında 21’inci oldu. Şirket çalışan sayısı sıralamasında Türkiye 33’üncü olurken, aktif devir hızıyla listenin 47’inci sırasına yerleşti. Tepe Servis, Ankara merkezli şirketler arasında yapılan sıralamada ise 62’inciliği elde etti.  

 Faaliyetlerine 1980 yılında başlayan Tepe Servis’in bugün sektörünün en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline geldiğini ifade eden Tepe Servis Genel Müdürü Canan Çakmakcı, “81 ilde, 9 bin çalışanımız ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasına girerek taçlandırmış olduk. Standardı yüksek, ekonomik,  idari hizmetler ve yönetim anlamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek adreste çözebilecekleri bir şirket olmak misyonuyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hayata geçirdiğimiz yaratıcı, inovatif çözümlerle, sektörümüze kazandırdığımız öncü uygulamalara, çağın gereksinimlerine göre sürekli yenilerini ekliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

İstikrarla gelişirken sektörlerini de büyütme hedefinde olduklarını belirten Çakmakcı, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve daha çok istihdam yaratmak için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Sosyal Medya'da Paylaş: