Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Basın Bülteni

Tepe Servis ve Yönetim, 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı

Tepe Servis ve Yönetim, 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı

Tepe Servis ve Yönetim, 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı

Tepe Servis ve Yönetim, 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı

Tepe Servis ve Yönetim, 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı

Tepe Servis ve Yönetim, 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı TEPE Servis ve Yönetim, Covid-19 salgınına karşı aldığı önemlerin ardından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamladı. Bu kapsamda, pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik, kontrollü bir ortam sağlayan firmaların sahip olduğu 'V-Safe Belgesi'ni almaya hak kazandı. Bilkent Holding'e bağlı Tepe Servis ve Yönetim'den yapılan açıklamada, koronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaların tescillendirildiği belirtildi. Fabrika, okul, liman, AVM'lerin yanı sıra ortak kullanım alanları arasında yer alan ATM'lere yönelik de temizlik hizmeti sunan şirket, Covid-19 salgınına karşı aldığı önemlerin ardından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamladı.

Pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik, kontrollü bir ortam sağlayan firmaların sahip olduğu V-Safe Belgesi’ni almaya hak kazandı. Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, pandemi döneminde ortak kullanım alanlarının öneminin daha da arttığını belirterek, "Biz de sektörde elde ettiğimiz konumun getirdiği sorumluluktan yola çıkarak pandemi ile mücadelede de her zaman bir adım ileriyi hedefledik. Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız ‘V-Safe Belgesi’ de doğru yolda ilerlediğimizi bize bir kez daha gösterdi" dedi.

"ÖNLEMLERE AYNI HASSASİYETLE DEVAM EDECEĞİZ"

Ortak kullanım alanlarının hijyen noktasında her zaman önemli olduğunu kaydeden Çakmakcı, "Ancak pandemi dönemi bu önemi daha da artırdı. Biz de sektörde elde ettiğimiz konumun getirdiği sorumluluktan yola çıkarak pandemi ile mücadelede de her zaman bir adım ileriyi hedefledik. Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız 'V-Safe Belgesi'de doğru yolda ilerlediğimizi bize bir kez daha gösterdi. Pandemi kapsamında aldığımız önlemlere aynı hassasiyetle devam edeceğiz. Birçok kurum ve kuruluş için emsal teşkil edecek çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Yerle bir olan binalara çürük raporu verilmiş Bakan Selçuk: İzmir'de okullarımızla ilgili endişe edilecek bir durum yok Damat, yol kenarında gelini dövdü Enkaz altında kalmaktan son anda kurtuldu... Yaşadıklarını böyle anlattı Fotoğraf çekmek için enkaz bölgesine gelenlere polisten uyarı Komşuları için ağladı... 'Onların yüzünü bir daha göreyim başka bir şey istemiyorum' ABD'li uzmanlar uyardı: 1918 grip salgınının ölümcül ikinci dalgasından ders alınmalı Çocuklarının oyuncaklarına sarılan Nilay Yücel'in umutlu bekleyişi sürüyor Sunucu Dilay Kemer, son yolculuğuna uğurlandı Burhan Kuzu hayatını kaybetti İzmir'de arama kurtarma çalışmaları sürüyor Mesut Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı İzmir'deki depremde acı tesadüf Kediyi kurtarmak için gitmişlerdi... Duygulandıran anlar Trafikte şok görüntü! Eşi istedi diye 14 bin liralık oyuncakla trafiğe çıktı 

Sosyal Medya'da Paylaş: